family.

18. listopadu 2014 v 13:44 | Nicola Sopphie | © abenson.blog.cz
Na horní fotce můžete najít celou rodinu Bensonů. Na fotce je Ash, její starší sestra Shayline, maminka Shannon a tatínek John, se kterým Ashley udržuje velmi dobré vztahy stejně jako s maminkou a sestrou ikdyž na ně nemá kvůli práci tolik času.

SHANNON HARTE » maminka
Podle svých slov je maželka a hrdá matka Shaylene a Ashley.Přes twitter dokonce několkrát napsala, že miluje svoji rodinu. I přes jiné sociální sítě se snaží Ashley podporovat jak to jde. V jedné době měla Ashley nějaké problémy, které se ven ale nedostaly. Každopádně Ashley byla velmi smutná a bylo to vidět na všem co dělá a její maminka Shannon jí posílala skrz instagram a twitter pozitivní zprávy, které lehce podtrhávaly daný problém s šikanou Ashley přes sítě od haterů, fotografů a majitelů nějakých bulvárních webů.

JOHN BENSON » tatínek
O tatínku Ashley jsem bohužel nenašla moc informací. Vypadá to, že má rád větší výlety se svou rodinou očemž se můžete přesvědčit níže na fotkách celé rodiny. Alespoň tu pro vás mám nějakou menší informaci, v roce 2014 byl malý pejsek Ashley na operaci a poté dostal okolo hlavy krunýř, nejspíše aby si nekousal stehy a John chtěl Ashley trochu rozveselit protože byla určitě velmi smutná a vzal si krunýř i sám. Vznikla docela vtipná fotka, kterou najdete zde.

SHAYLENE BENSON » sestra
Shaylene Benson se narodila 25. srpna 1988 v Long Beach, Kalifornie, USA. Je to starší sestra Ashley. Je známá zejména pro svoji roli ve filmech Bring It On: bojovat až do konce (2009), Dance Revolution (2006) a The Nightlife (2010). Podle zdroje by to měla být tanečnice, měla by mít ráda fitness a vyučovat Pilates. Tyto informace nemám na sto procent potvrzené ale vše tomu nasvědčuje.


Našla jsem také nějaké fotky ať už celé rodiny nebo jen některých členů. Pokud by to někoho zajímalo tak se určitě mrkněte, některé jsou vážně povedené.
3vogyJol 388YHJpP gkaoxZ4J
7xRV3Kmn fivlHDmf PLU7laps
oONNyTn4 fmNXbViJ bupedjHw

♡ vše kopírujte prosím se zdrojem / everything copy only with source ♡
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.