pretty dirty secrets » synopsis » season one.

21. listopadu 2014 v 12:06 | Nicola Sopphie | © abenson.blog.cz

1.01 A ReservAtion

Nacházíme se v rosewoodském obchodě s halloweenskými doplňky, kde zvoní telefon. Ze záznamníku se pak dozvídáme, že mají otevřeno od 8:00 do 20:00 každý den. Následně slyšíme vzkaz, který nechává volající.

1.02 A Reunion

Opět se nacházíme v rosewoodském obchodě s halloweenskými doplňky. Vidíme Jasona, jak telefonuje a říká, že brzy nestačí - přestalo to stačit, jakmile byl proplacen šek. Jason následně vyhrožuje, že zavolá policii, pokud nebude mít důkaz do konce týdne. Následně ho vyruší CeCe a dávají se spolu do řeči. Jason se chová odměřeně a CeCe mu říká, že o něj má starost. Dozvídáme se, že se s ním CeCe rozešla po Alině smrti. Jason následně obviňuje CeCe, že kvůli ní se Ali vzdálila své rodině. Ještě si vymění pár názorů a pak Jason odchází. Vše pozoruje Shana, která v obchodě pracuje.

1.03 A voicemail

Vidíme, jak někdo přichází do bytu a pouští si záznamník, na kterém má 4 zprávy. První zpráva je z rosewoodské lékárny a informuje nás, že je připraven recept. Více se nedozvíme, protože osoba zprávu smaže. Na druhé říká mužský hlas své matce, že mají letenky a společně odjíždějí ráno prvního, ať se začne balit. Z další zprávy se dozvídáme, že mužský hlas patřil Garrettovi, v té jí totiž označují jako paní Reynoldsovou. Je to čistírna, kde si stěžují, že si již 3 týdny nevyzvedla oblečení. V poslední zprávě jen někdo zhluboka dýchá do telefonu.

1.04 I'm a Free MAn

Díl se opět odehrává v obchodě s kostýmy. Vidíme Noela, jak flirtuje s Shanou. Dozvídáme se, že Shana se zrovna přistěhovala z New Yorku. Jejich rozhovor naruší Garrett, který se ptá Noela, jestli nemá něco společného s telefonáty k nim domů a na Jennu. Shana vše poslouchá. Ze zkoušecí kabiny vyjde osoba v masce. Garrett ještě Noela upozorňuje, že Jenna ho jen využije, že ji ještě dostatečně nezná. Shana poté vytáhne mobil a neznámé osobě na druhém konci říká, že nikdy neuhodne, co se tam právě stalo.

1.05 TrAde Off

Do obchodu s kostýmy přichází Lucas a Shana mu nabízí pomoc, tu však odmítá. Poté si ale všimne, že si Shana čte komiks, tak se spolu dají do řeči o svých oblíbených komiksech a Comic-Conu. Lucasovi následně někdo volá, do telefonu říká, že svůj lístek už má. Pak se k Lucasovi přiblíží osoba v masce, něco mu pošeptá a sejdou se spolu v kabince, kde mu osoba v masce předává peníze.

1.06 AssociAtion

V díle vidíme Shanu v obchodě, jak píše smsku. Následně je náhled na její mobil, kde má smsky od tety, rodičů, Katie a také od skrytého ID - ten píše, že si musí promluvit. Také vidíme několik hovorů od toho skrytého čísla. Dále už jen fotky kostýmů v mobilu a seznam písniček. Končí to tím, že opět na mobil volá skryté číslo.

1.07 CAll Security

Shana odchází z obchodu a přijímá hovor. Volajícímu říká, ať ji přestaně bombardovat a že potřebuje čas. Z rozhovoru vyplývá, že čeká na lhářky, až přijdou do obchodu. A říká, že byla také její kamarádka. Poté, co z obchodu odejde, vidíme někoho v kapuci, jak se v něm plíží. Vyruší ho ochranka, tak se schová. Jakmile odejde, člověk v kapuci (nejspíše A) se dívá na videozáznamy - na obrazovce pohladí Cece, přiblíží si video na osobu v masce, která vyšla z kabinky při rozhovoru Noeala a Shany. Zastaví své prohlížení záznamů, když vidí procházející osobu v červeném kabátu. Soubory si zkopíruje a následně smaže z počítače.

1.08 The "A" Train

V tomto díle vidíme A, jak si prohlíží mapu železnice Providence, nákres zavazadlového vozu. Poté si ještě prohlíží celou mapu trasy halloweenského vlaku.

zdroj synopsis: serialzone.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.