pretty little liars » synopsis » season three.

20. listopadu 2014 v 13:50 | Nicola Sopphie | © abenson.blog.cz

3.01 It Happened 'That Night

Každá z dívek se vrátí po stráveném létě zpět do Rosewoodu. Sejdou se u Spencer doma na připití čtvrtého ročníku.
Emily, která se stále vzpamatovává z Mayiny smrti toho vypije víc než je zdrávo. Uprostřed noci se probudí Spencer a Emily nemůže najít, poté se probudí i Hanna a Aria. Emily naleznou na hřbitově s vykopaným hrobem Alison. Jelikož je Emily stále napitá nikdo neví, co se stalo. Aria si s Ezrou užívají dnů, protože se už nikdy více nemusí schovávat. Hanna tajně navštěvuje Monu v psychiatrické léčebně. Spencer je velmi spokojená ve vztahu s Tobym. Po 5 měsíčním klidu od "A" si dívky myslí, že vše skončilo. Ale to se zmýlily.

3.02 Blood Is the New Black

Nová -A je ve městě a je odhodlaná ukázat dívkám, že bude jednat. Poté, co od -A dostaly strašlivé připomenutí, že je stále v útoku, děvčata se snaží rychle vymyset plán jak se vypořádat s touto starou/novou hrozbou a obvyklou hrou.
Spencer a Hanna pokračují ve hře s ohněm když hledají odpovědi, zatímco se jedna z Ariíných dávných nerozvážností stala výborným materiálem pro -A. Stále velmi nejistá Emily se snaží soustředit na školu, což ale není možné, když si vybavuje zásadní vzpomínku z "Té noci".

3.03 Kingdom of the Blind

Když je teď Garret klient Spenceřiny matky, Spencer si je jistá, že je tu pro to nějaký důvod. Ale když se začne vyptávat, neodzví se toho tolik o tom, proč její matka začala na případu pracovat, ale narazí na větší tajemství Hastingsů. Emily dostává překvapivé zprávy o svých výsledcích z testu z angličtiny a obává se toho, jaké budou důsledky. Mezitím Aria souhlasí, že bude Jennu doprovázet, aby o ní měla stále přehled a Hanna se snaží oslovit Lucase.

3.04 Birds of a Feather

Pravda někdy může bolet a lháři musí nést zodpovědnost za odhalení tajemství. Hanniny návštěvy Mony staví překážku mezi Hannu a Caleba. Ale jak to dopadne, když Hanna řekne Calebovi její pravý důvod návštěv - že chce zjistit informace o "A"? Na druhou stranu, se Aria bojí říct své matce (Elle) o tom, že se její otec (Byron) začíná znovu vídat s Meredith. Nebude to lepší, když se to Ella dozví od Arii, než pak od někoho jiného? A Spencer potřebuje zjistit pravdu o Melisse, i když pravda bude bolet. Prozatím, Emily nalezne útěchu v Mayiném bratranci Nathanovi.

3.05 That Girl Is Poison

Během stejné noci, jako je Jenny narozeninová párty, se Garret dostane z vězení, aby mohl jít navštívit svou nemocnou matku. Malé lhářky jsou přesvědčeny, že to má nějakou spojitost s -A. Každá z dívek v noci hraje určitou roli. Z Emily se během práce na párty stane zasvěcenec, Aria bude v davu jako abiciózní dívka a Spencer bude sledovat a hlídat Radleyho nemocnici. Mezitím se Hanna utápí ve svém žalu, a to jí nakonec dovede k šokujícímu objevu.

3.06 The Remains of the 'A'

Kvůli hlavní stopě od Garretta jdou Hanna a Spencer na samostatné mise. Emily si vzpomene na další část z "té noci". Ezrův náhlý příval peněz upoutá Ariinu pozornost.

3.07 Crazy

S dalším novým důkazem ohledně Aliiny vraždy, se Hanna bojí, aby jí "A" nevyhrožovala po navštívení detektiva Wildena. V nastalé paranoie, se Aria rozhodne, že Hanně pomůže jen tak, pokud z Mony dostane ještě nějaké informace. Ale je Aria připravena čelit bývalému mučiteli, a ještě více, je schopna Mona dát Arie odpovědi, které naše malé lhářky tak zoufale hledají? Mezitím do Rosewoodu přijíždí někdo z Aliiny a Jasonovi minulosti a popudí děvčat zájem.

3.08 Stolen Kisses

Emily se snaží vyrovnat nejen se ztrátou Mayi, ale také s vědomím, že jí někdo "tu noc" zdrogoval a také to, jak to teď ovlivnilo Paige. Emily se snaží vztah s Paige srovnat a s nalezením drogové termosky, to Emily zavede hlouběji k osvětlení "té noci". Také Spencer se snaží Emily pomoct, proto se spojí s Calebem, aby se dostal na webovou síť, která by mohla poskytnout nějaké odpovědi. Mezitím Aria zjišťuje po setkání se s Ezrovou matkou, že o něm ví velmi málo věcí. Hanna píše prosbu Moniným jménem.

3.09 The Kahn Game

Spencer a Aria se objeví na párty Kahnova bratra v naději, že zachrání Spenceřinu studijní kariéru. Dostane se jim příležitosti požádat o laskavost od Cecena přítele a také mohou získat některé informace od Jenny, pokud budou hrát nebezpečnou hru "Pravda". Jsou ale Spencer a Aria schopni vzdát se některých svých "Pravd" pro zodpovězení jejich otázek? Mezitím, Hanna dostane další zprávu od "A" o Calebovi.

3.10 What Lies Beneath

Ať už jde o těla zavražděných dívek, lopatu potřísněnou krví, pokladnici naplněnou náhodnými drobnostmi nebo své nejhlubší, nejtemnější tajemství, v Rosewoodu nezůstane nic dlouho pohřbeno. V této epizodě se Aria, Hanna, Spencer a Emily naučí, jak tvrdohlavá je minulost, když se vrátí, aby je postrašila ve formě tajemného dopisu napsaného Mayou v den, kdy zemřela. Lhářky trpí šokujícím případem morbidnosti, když jim Emily ukazuje špinavý, zmačkaný a prakticky rozložený dopis od Mayi adresovaný jí. Co dopis přesně říká? "Emily, omlouvám se za všechno. Vím, že jsme se poslední dobou odcizily. Doufám, že mi dáš šanci to vysvětlit. Musím ti něco ukázat. Nevolej na můj telefon - někdo ho ukradl. Potkáme se … " Hanna je naštvaná z faktu, že zbývající detaily byly smyty deštěm a proto jsou nečitelné. Jak již bylo řečeno, kde si myslíte, že Maya chtěla potkat Emily? A je tento dopis vůbec pravý?

3.11 Single Fright Female

Spencer zjistí věci z minulosti Paige a Alison, ale Emily není připravená tomuto přátelskému varování věnovat pozornost. Paige měla násilnickou minulost a těsně před Alisoniným zmizením spolu měly spor. Spencer nemůže stát stranou a nechat jednu ze svých nejlepších kamarádek, aby se sblížila s potencionálním nepřítelem. Nepřekročí ale Spencer čáru ve snaze dokázat, kdo Paige opravdu je? Bude Emily znát pravdu o Paigeině minulosti a Alisonině zmizení? Mezitím má Aria pocit, že musí pomoci Ezrovi překonat jeho minulost, aby se ve jejich vztahu pohnuli vpřed, ale to, co zjistí, může být více, než čekala.

3.12 The Lady Killer

S Garretovým pokusem o začátek Mayiny vřaždy, Rosewood se stane mediální podívanou. Když se na Emily strhne příliš velká mediální pozornost, neví kam se obrátit pro pomoc. "A" v tomto obratu uvidí skvělou příležitost, převezme situaci a pošle Ariu, Emily, Spencer a Hannu na cestu k možné pravdě. Ale dává jim "A" pravdivé informace a nebo je to jen past, která povede k mnohem černějšímu konci? Mimo vše, jsou děvčata zrazeni někým velmi blízkým a ukáže se, že byl součástí "A" týmu.

3.13 his Is a Dark Ride

Aria, Emily, Hanna a Spencer se těší na starý dobrý Halloween a zábavu spojenou s ní, když jsou události s Natem konečně za nimi. Ale jakmile se děvčata jednou dostanou na palubu Rosewoodského strašidelného vlaku, ocitají se uprostřed děsivějších manipulací, než které známe u dětí.

3.14 She's Better Now

Mona se vrací na Rosewoodskou střední! Děvčata se vracejí do běžného života i s jejich bývalým "tyranem" a každá z nich se na Monu dívá jinak. Dělala jim ze života peklo - je teď už opravdu vyléčená? A jaké další tajemství může skrývat? Je to jen a jen na Moně, aby děvčatům ukázala, zda se změnila nebo ne. Radleyho sanitarium prohlásilo Monin stav za dobrý a ona se vrací zpět do Rosewoodu v plné síle.

3.15 Mona-Mania

Po šokujících událostech školního maratonu; Aria, Spencer a Emily si jsou jisté, že Mona přijde znovu se svými starými triky. Hanna, která se stále drží naděje, si teď není už také natolik jistá. Mona se viditelně pohybuje všude, kde se něco děje, proto je celkem zřejmé, že má něco za lubem. Ale bez žádných důkazů nemohou jít proti zlu, které jim znovu kříží cestu. Jak se tedy naše malé lhářky poperou s tím, čemu mají věřit? Mezitím se Aria strachuje o svého otce, když jí něco záhadně zmizí z jejího pokoje.

3.16 Misery Loves Company

Ariu zklátí chřipka, tak musí Hanna s Emily zjistit více informací o nové stopě. Překvapivě se nabídne Meredith, že se bude o Ariu starat, když je její táta pryč. Ale přestože to vypadá, že má Meredith opravdu snahu nemocné Arie pomoci, Hanna a Emily se jí budou muset snažit zachránit. Opravdu se Meredith snaži skamarádit se s Ariou nebo mají děvčata důvod se obávat? Mezitím, se Spencer připravuje se na výročí s Tobym a dozvídá se jeho tajemství.

3.17 Out of the Frying Pan, Into the Inferno

Každý má tajemství - Aria, Hanna, Emily, a Spencer jich mají více než dost, a proto je jejich veškerá tajemství mohou jednoduše pohltit. Aria ví, že by měla Ezrovi říct o jeho synovi, ale není připravená čelit tomu, co to udělá s jejich vztahem. Hanna je přesvědčená, že před ní Caleb něco tají. Je rozhodnuta přijít na to, co to je. Spencer je tolik zahlcena tajemstvími a rozhodne se, že už nebude hrát žádné hry. Stanou se dívky tak zoufalé, že udělají něco, co všechno ještě zhorší? Emily zjišťuje, co nejspíše Ali tajila léto před její vraždou.

3.18 Dead to Me

Emily zjistí, že obrázek seržanta Wildena na kterém je v Cape May, zmizí z policejní stanice. Aria je překvapená, když Ezrův bratr Wes přijede do Ezrova bytu a chce v něm pobývat po dobu Ezrovi nepřítomnosti. Hanna přesvědčí Caleba, aby jel navštívit dům jeho tety před tím, než ho srovnají se zemí a narazí tam na Calebova strýce Jamieho. Emily dostane pohled, který v ní vyvolá vzpomínky na minulost. Opět navštíví doktorku Sullivanovou a podstoupí hypnoterapii, díky které se jí vybaví zvláštní vzpomínka, ve které zabíjí Alison lopatou. Později si ale uvědomí, že se mýlila. Ve skutečnosti si vzpomněla na tu noc, kdy byl Aliin hrob vykopán. Také si Emily vzpomene na záhadnou postavu v červeném kabátě, která všemu velí. Jason pozve lhářky na rozloučení s Ali, jelikož je znovu pohřbená v mauzoleu. Když tam pak rozrušená Spencer přijde, oznámí Jasonovi, že Ali byla v době smrti těhotná.

3.19 What Becomes of the Broken-Hearted

Děvčata se stále bojí o Spencer, ale ta si pravdu o Tobym nechává pro sebe, jelikož jí -A vyhrožuje, že pokud ho prozradí, ublíží jedné z jejích kamarádek. Mezitím je Spencer vyhozena z desetibojařského týmu, takže bere situaci do vlastních rukou. Vyzývá Andrewa, aby si s ní zahrál strip kvíz a získal zpět její místo v týmu, ale nefunguje to tak, jak si představovala. Když se Wren ukáže v jejím domě a řekne jí, že po něm Mona chtěla aby jí sledoval, pomocí lsti ho vezme na výlet. Když dojedou na místo, kde se koná desetiboj, Wren je svědkem toho, že Spencer psychicky na Monu útočí.
Aria kryje Wese, když jeho matka volá, zda se náhodou neschovává v Ezrově bytě. Poté společně pracují na photo shootu pro CeCe a později si dají krátký polibek. Hanna přesvědčí Jamieho, aby se sešel s ní a Calebem a pověděl mu, že je jeho otec. I když se Hanna bojí, že to nevyjde, Jamie nakonec dorazí a všechno jde dobře. Dokonce Hanna pomůže sehnat Jamiemu práci v kostele… ale poté ho podezřívá z krádeže. Mezitím najde Emily s Jasonem fotografii CeCe, Ali a Wildena poté, co jí oznámil, že viděl CeCe s Melissou tu noc, kdy Ali zmizela. Jason je pak účastníkem nehody ve výtahu. Je zraněný, a tak ho Emily vezme do nemocnice. Když ale všechny lhářky přijedou, zjišťují, že Jason zmizel.

3.20 Hot Water

Hanna vidí Wildena, jak se hádá s CeCe, a pak jí strčí do svého policejního auta. Ashley je této roztržce svědkem také, takže jí pak Hanna řekla o Wildenovi a Alison. Wilden pak udeří na Ashley s tím, že o něm holky šíří zvěsti. Poté jí v autě pronásleduje. Když začne vyhrožovat Hanně, Ashley ho autem srazí a bojí se, že ho zabila. Ale když se na místo činu vrátí i Hannou, Wildenovo tělo nikde není. Mezitím jde Emily za CeCe a zjistí, že opouští město. Také odhalí, že fotku CeCe, Ali a Wildena pořídila Melissa Hastings. Emily, Hanna a Paige se setkají se Shanou v obchodě, aby zjistily, kdo si půjčil kostým Srdcové královny o Halloween. Pak Emily řekne Paige, že Mona nejspíš není sama a přijímá rozkazy od někoho jiného a Paige se přizná, že v létě se Shanou randila. Ezra se vrací do Rosewoodu a řekne Arie, že jeho matka Maggie platila, aby mu o Malcomovi neříkala. Ujistí Ariu, že jí stále chce ve svém životě, pokud o to stojí. Aria mlčí o tom, co se stalo mezi ní a Wesem. Spencer si od dívek oddržuje odstup, i když jí Aria prosí, že by teď potřebovala tým "Sparia". Stráví večer s Wrenem a dokonce se s ním i políbí. Poté někdo v černé mikině s kapucí zamkne Spencer ve sprše (páře), ale Aria jí na poslední chvíli zachrání. Spencer Ariu poprosí, aby zavolala všem dívkám. Musí jim totiž něco říct…

3.21 Out of Sight, Out of Mind

Spencer konečně dívkám řekne, že Toby spolupracuje s Monou. Emily (která nevěří tomu, že by jim to Toby udělal) se rozhodne ho najít a položit mu několik otázek. Metzitím nechá -A Spencer zprávu, že někdo, kdo jí je velmi blízký, zaplatí za odhalení pravdy. Aria se setká s Ezrovým synem Malcolmem a když ho má na starosti, tak spadne a zraní se. Hanna přesvědčí Ashley, aby nevolala na policii kvůli oznámení, že srazila Wildena a pak ujela. Ale později objeví Hanna v garáží policejní auto i s videem, na které je vidět, co Ashley provedla. Hanna poprosí Ariu, aby jí pomohla shodit auto do rybníka, aby se zbavili důkazů. Mezitím Spencer pronásleduje Monu v lese… a složí se, když najde mrtvého Tobyho!

3.22 Will the Circle Be Unbroken?

Doktorka Sullivanová najde Spencer v Radley a Spencer jí vysvětlí, že si chce dát malou pauzu od toho, být Spencer Hastings. Později Spencer potká Eddieho Lamba - zdravotního bratra, za kterého se vydával Toby, aby se dostal dovnitř a ven z Radley. Mona navštíví Radley a řekne Spencer, že Alison nebyla nikdy těhotná; má totiž její deníky. Aria řekne Byronovi o Malcolmovi a poprosí ho, zda by nemohl pomoci najít Ezrovi práci ve škole. Byron a Ella diskutují o tom, že mu nepomohou jen najít práci, aby se mohl finančně o Malcolma postarat, ale také to nejspíš povede k tomu, že se Aria a Ezra rozejdou. Když Ezra požádá o práci suplenta, jeho vztah s Ariou je najednou plný otázek. Mezitím Shana seznámí Emily s olympijskou vítězkou Missy Franklin.

3.23 I'm Your Puppet

Děvčata navštíví Spencer v Radley, ale nejsou schopné jí přesvědčit, že tělo, které našla v lese, nebylo Tobyho. Tak Emily dostane nápad. Možná, kdyby se jí povedlo tělo vyfotit, dokázaly by Spencer přesvědčit. Hanně a Arie se ten nápad zezačátku nelíbí, ale pak jdou Emily do márnice. Když holky tělo najdou a chtějí se podívat o koho se jedná, zjišťují, že má na obličeji Halloweenskou masku, ale Toby to nebyl. Naněštěstí potom řekne Pam Emily, že v lese bylo nalezeno ještě další tělo. Aria se nabídne, že vyzvedne Malcoma z výuky karate, ale když pro něj přijde, zjistí, že už ho vyzvedla -A. Vidí, jak ho někdo v černé mikině s kapucí vede na karneval. Naštěstí najde Malcoma v pořádku, ale když se ho zeptá na člověka, s kterým odešel, odpoví jí: "Říkala, že se jmenuje Alison." Mezitím je Jamie obviněn z krádeže kostelního zvonu a je vyhozen. Když Hanna řekne Calebovi o penězích, které jeho otec ukradl z kostelní sbírky, Caleb mu řekne, ať zmizí z jeho života. Když to ale udělá, Hanna zjistí, že to na Jamieho narafičila -A. V Radley Spencer zjišťuje, že Wren pomáhal zařídit návštěvy CeCe za Monou. A ještě najde stolní hru, kterou Mona hrávala a vykoumá, že jde o mapu. Na konci epizody vidíme Spencer… v černé mikině s kapucí!

3.24 A Dangerous gAme

Spencer, která si hraje na dvojitého agenta, pozve lhářky na párty, oslavující její propuštění z Radley - ale ve skutečnosti je to past. Také se setká s Tobym, který přijde na večeři a setká se s někým v černé mikině s kapucí, ale zjištění, že jde o Spencer ho opravdu šokuje. Uvědomí si, že jim oboum jde o odhalení červeného kabátu a aby zase mohli být spolu. Ezra dostane nabídku učit opět na Rosewoodské střední. Moc se mu do toho nechce, ale Aria ho přesvědčí, ať tu práci vezme, i když to znamená, že se rozejdou. Mezitím se o Malcolma stará Hanna, takže má šanci zjistit, kdo ho unesl na karneval a je opravdu otřesená, když zjistí, že jde o Spencer.Když holky na Spencer udeří, řekne jim pravdu o té falešné párty, kterou pomohla připravit a také se jim svěří s důvody, proč se přidala k -A týmu. Rozhodnou se pracovat společně, zjistit kdo je Červený kabát a jednou provždy se vším skoncovat. Na chatě, kde se odehrává "párty" Mona zjistí, že jí Spencer podvedla. Spencer a Toby zmizí, aby zjistili kdo je Červený kabát a Aria, Hanna a Emily mezitím zaženou Monu do úzkých. Pak se lhářky dozví, že ani ona neví, kdo Červený kabát je! Mezitím někdo v chatě založí požár a Mona, Aria, Emily i Hanna jsou v chatě uvězněny. Záhadný Červený kabát je všechny z hořící chaty odnese do bezpečí. Dezorientované Hanna a Mona tvrdí, že viděly Alison, což tvrdí I Spencer (která v hořící budově nebyla). Na cestě do bezpečí zjišťují lhářky a Mona, že někdo vytáhl Wildenovo auto z jezera a dal ho před Rosewoodský kostel. Mezitím, co auto prozkoumávají, všechny obdrží SMS od -A - a poté naleznou něco opravdu děsivého v kufru auta.

zdroj synopsis: serialzone.cz a edna.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.