ravenswood » synopsis » season one.

20. listopadu 2014 v 19:52 | Nicola Sopphie | © abenson.blog.cz

1.01 Pilot

Caleb začne své rozhodnutí zůstat v Ravenswoodu, aby pomohl své nové kamarádce Mirandě, přehodnocovat, obzvláště když se setká s jejím strýcem Raymondem. Také zažije ne příliš příjemné setkání s místním obyvatelem Lukem, který se snaží vypořádat s nedávnou rodinnou tragédií a následným skandálem, který má vliv i na jeho dvojče Olivii. Zneklidnění z toho, co se stalo na party, a obléhaní zvláštními a nadpřirozenými událostmi, se Caleb s Mirandou rozhodnou, toho podivné město prozkoumat. Jejich první spojenec v Ravenswoodu je Remy, která má snadný přístup k informacím o historii města, a začala spojovat některé znepokojující události. Ani jeden z těchto pěti dospívající lidí nemá tušení, jak jsou jejich životy propojeny a co s nimi má Ravenswood v plánu.

1.02 Death and the Maiden

Caleb se potýká s tím, co se stalo na Ravenswoodském plesovém průvodu. Remy si začně dávat dohromady paralely mezi nedávnými znepokojujícími událostmi a bolestivými kapilotami v historii Ravenswoodu. Luka rozčiluje přítomnost Caleba, obzvlášť kolem Remy. A Miranda nemůže zcela pochopit svojí novou realitu. Mezitím se Luke snaží, aby Olivia čelila tvrdé pravdě o svých rodičích. A Caleb se ocitá tváří v tvář s osobou, u které očekával, že už nikdy neuvidí.

1.03 Believe

Luke se zdráhá uvěřit tomu, že by v jeho městě mohlo strašit. Aby Lukovi dokázali, že se děje něco, co se týká onoho světa, tak se parta rozhodně uspořádát seanci. Luke odolává, když se ho Caleb a Remy snaží přesvědčit, že je Ravenswood sužován nadpřirozenem. Přesvědčují ho, aby se to rozhodl kusit a kontaktovat "druhou stranu" (onen svět). Olivia začíná svoje vlastní vyšetřování ohledně smrti svého otce, což se změní v mnohem zlověstnější, než čekala. Remy se čím dál víc zajímá o svojí matku, která se nedávno vrátila z Afghánistánu. A zatímco Miranda stále touží po spojení se svou rodinou, tak se začíná mít pocit, že ji někdo nebo něco sleduje. Mezitím, jsou všichni shromážděni na temné události, a Collins a Miranda nabízí Calebovi důvod, aby zůstal v Ravenswoodu.

1.04 The Devil Has a Face

Caleb se setkává s dlooho ztraceným příbuzným v nadějích na lepší pochopení jeho sooučasné situace. Stále nervozní z toho, čeho byl svědkem během seance, Luke hledá rozptýlení, ale uvědomuje si, že tu možná není úniku od toho, co celou skupinu pronásleduje. Oliva se spojí s Mirandou a je překvapená, když zjistí, že jejich rodiny možná mají společnou historii. A Caleb je zachycený mezi novými a starými loajalitami, když se snaží podělit se Hanně s tým, co se děje v Ravenswoodu. Mezitím, Remy a Caleb prozkoumávají novou fascinující stopu k minulosti města, Luke je překvapený, když nachází společnou řeš s Tess. A Miranda si myslí, že možná konečně našla to, co hledala.

1.05 Scared to Death

Jenom když Caleb pomyslí, že by dostával odpovědi na to, co straší v Ravenswoodu, tak narazí na slepou uličku a odejde s více otázkami. Miranda se snaží dokázat, že je přesně tam, kde chce být, ale Caleb cítí, že je Miranda ve velkém nebezpečí. Remy nevědomky odhalí významnou stopu k tomu, jak zlomit kletbu, ale další pátrání vede k opravdu strašidelné scéně. Mezitím, Caleb se snaží uklidnit Hannu, Luke se snaží dostat na stejnou stranu s Remy a Olivia se snaží znovu navázat spojení s Dillonem.

1.06 Revival

Čerstvě zpátky z jeho výletu do Rosewoodu, Caleb se snaží vypořádat s následky jeho krátkého času s Mirandou na druhé straně. Remy si uvědomuje, že její sny můžou být tou nejlepší stopou k pochopení smlouvy, ale nevědomky láká něco, co je odhádláno ujistit se, že se Remy už neprobudí. A Miranda se rozhodne pronásledovat paní Grunwald kvůli odpovědím, ale objevuje, že Grunwald může mít svého vlastního duchařského kamaráda. Mezitím, Luke a Olivia jsou nervózní z větší pozornosti Collinse k jejich matce a Olivia dělá zásadní rozhodnutí o Dillonovi, aniž by znala jeho pravé motivy.

1.07 Home is Where the Heart Is

V domě Mathesonů dojde k zlověstnému objevu. Ravenswoodská policie přijde do Lukova a Oliviina domu kvůli něčemu, co se váže k událostem v minulosti i současnosti. Calebův otec se rozhoduje zjistit, co dělá jeho syn až v Ravenswoodu a Caleb si není jistý, jestli chce jeho pomoc nebo jestli ho chce dostat z města. Remy se i nadále vypořádává s přetrvávajícími efekty z toho, čeho byla svědkem ve svých snech. Mezitím, Olivia se snaží udržet pohormadě v důsledku nedávných události a Miranda dostává překvpaující náhled do Grunwaldové a jejímu spojení k nadpřirozenu.

1.08 I'll Sleep When I'm Dead

Remyiny stále víc děsivé sny jí posílají na spánkovou kliniku. Když Remy jde na spánkovou kliniku v nadějích, že si konečně trochu odpočine, dozví se, že její sny o záhadném paktu možná začali dřív, než si uvědomila. Brzy však vyjde najevo, že pro Remy může být klinika tím nejméně bezpečným místem. Olivia objevuje nějakou novou informaci o Springerovi a začne se zajímat, jestli on ví něco o paktu. A Caleb se obrací na pana Price kvůli lekci o historii Ravenswoodu. Mezitím, Miranda se potýká se svým místem ve skupině a objevuje nové důsledky opuštění Collinsova domu.

1.09 Along Came a Spider

Ravenswoodská policie vydává zatykač za zavraždění otce Luka a Olivie. Pan Price omylem pošle Caleba a Miranda na cestu k vyšetřování tajemtví, které má Collins, ale zavede je to k nějakému překvapivému náhledu ohledně paktu. S otázkami ohledně Dillona, Olivia je zmatená, když se Dillon konečně ukáže, aby jí dostal přes její nedávnou krizi. A Remy a Luke jsou odhodláni dokázat, že Dillon něco skrývá, což dává Lukea do nebezpečí. Mezitím, Caleb začíná chodit na školu v Ravenswoodě a Miranda se mu snaží dělat společnost, což vede k nepříjemnému incidentu.

1.10 My Haunted Heart

Calebova ex Hanna se objeví ve městě odhodlaná čelit Mirandě a Remy zmizí. Caleb konečně musí dát Hanně vodítko o něčem z toho, co se děje v Ravenswoodu, když se objeví a požaduje mluvit s Mirandou o tom, že ho od něj "ukradla". Luke a Olivia se dozvídají, co se doopravdy stalo jejich otci a kdo je za to zodpovědný. Dillon udělá drasický krok. A když Remy zmizí, zbytek "Pětice" se jí zoufale snaží najít, což vede k intenzivnímu zúčtování se životy všech v nebezpečí.

zdroj synopsis: edna.cz a marie2624.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.